Статьи

абвгдежзиклмнопрстуфхцчшщэюя

Типи та види вентиляторів

Типи та види вентиляторів
Суббота, 16 Март 2013 16:25

Під вентиляцією прийнято розуміти повітрообмін в приміщенні, коли відпрацьоване повітря видаляється і замінюється свіжим. Розрізняють такі типи вентиляції - природну і з механічним спонуканням, припливну і витяжну, канальну і безканальної, місцеву та загальнообмінну. Вентиляція необхідна з метою створення сприятливих умов для здоров'я і самопочуття людини, збереження устаткування і будівельних конструкцій будівлі, зберігання матеріалів, продуктів, книг і т. д.

Категории: Статьи

Стали известны даты выхода 10 - го сезона ситкома "Два с половиной человека"

Стали известны даты выхода 10 - го сезона ситкома
Среда, 06 Февраль 2013 20:50
На многих сайтах вы можете бесплатно посмотреть в онлайне шоу Два с половиной человека 1,2,3,4,5,6,7,8,9 сезоны. А последнего десятого сезона есть возможность глянуть только первые 14 серий ситкома "2+0,5 человека". Для вашего удобства и сохранности нервов мы разместили инфо о датах выхода следующих серий интереснейшего и всеми вами любимиго сериала...
Категории: Статьи

Спартак: Война Проклятых (2013) когда можно будет смотреть сериал онлайн?

Спартак: Война Проклятых (2013) когда можно будет смотреть сериал онлайн?
Среда, 06 Февраль 2013 16:52

С момента окончания второго сезна Спартака: Месть / Vengeance (2012) все с нетерпением ожидали выхода заключительго 3 сезона (2013). На многих украинских сайтах пишут что у них уже есть 5 первых серий исторического сериала "Спартак 3: Война Проклятых". Чтобы вы не теряли свое драгоценное время кликая эти бесполезные ссылки, мы рушили опубликовать реальные даты выхода эпизодов на экраны. Режиссер: Майкл Херст, Рик Джейкобсон, Джесси Уарн В ролях: Лиам МакИнтайр, Ману Беннетт, Питер Менса, Вива Бьянка, Дэниэл Фьюрриджел, Лесли-Энн Брандт, Пена Хема Тейлор

Категории: Статьи

Підвищення рівня ТІЦ (Yandex) та PR (Google)

Підвищення рівня ТІЦ (Yandex) та PR (Google)
Среда, 23 Январь 2013 21:12
Багато починаючих seo оптимізаторів стикаються з двома завданнями: отримання ТИЦ (Yandex) та PR (Google). ТІЦ (Yandex) - це технологія пошукової машини «Яндекс», що полягає у визначенні авторитетності інтернет-ресурсів з урахуванням якісної характеристики - посилань на них з інших сайтів. PR (PageRank Google) - один з алгоритмів посилання ранжирування. Алгоритм застосовується до колекції документів, пов'язаних гіперпосиланнями, і призначає кожному з них якийсь чисельне значення, що вимірює його «важливість» або «авторитетність» серед інших документів.
Категории: Статьи

10 уроків успіху Річарда Бренсона

10 уроків успіху Річарда Бренсона
Суббота, 12 Январь 2013 00:09

Знаменитий, епатажний мільярдер з Великобританії - Річард Бренсон, поділився секретами успіху у своїй книзі «До біса все! Берись та роби».

Категории: Статьи

Річард Бренсон. Virgin Group

Річард Бренсон. Virgin Group
Пятница, 11 Январь 2013 23:46

Народився 18 липня 1950 року у Великобританії, графстві Серей, у родині графа Едварда Бренсона. Батько Річарда страждав - дислексією. Він не зміг поступити в Ітон і одружився на стюардесі, налаштувавши тим самим проти себе все своє благородне сімейство. Іветт Флінт, мати Річарда була авантюристкою - вона переодягнулася чоловіком щоб здобути професію пілота (жінок в небо не брали). Пізніше стала стюардесою, але із заміжжям кар'єра перервалася. У родині були труднощі з грошима, тому Іветт ткала килимки, плела кошики і т.д.

Категории: Статьи

Кращі компанії 2012 року

Кращі компанії 2012 року
Суббота, 05 Январь 2013 23:02

2012 запам'ятається як рік, коли біржі дивним чином знаходилися в плюсі, незважаючи на всі страхи і похмурі прогнози. Поки аналітики та інвестори віддавалися побоюванням, 29 із 31 індексу акцій ринків MSCI піднялися більш ніж на 10%.
Однак даний рейтинг кращих компаній року, складений американським сайтом Business Insider, відображає не зростання акцій (у випадку з Facebook після скандального IPO акції звалилися), а думка претендентів, умови роботи, корпоративну політику, сервіс і стартові показники бізнесу.

Категории: Статьи

Марк Цукерберг. Facebook.

Марк Цукерберг. Facebook.
Суббота, 05 Январь 2013 20:03

У списку найбагатших американців, опублікованому журналом «Forbes» в березні 2008 року, засновник Facebook Марк Цукерберг (Mark Zuckerberg) зайняв 785-е місце зі статком у 1,5 млрд доларів США між китайським магнатом Чжаном Кецяном і турецьким отельєром Алі Ібрагімом Алаоглу. У березні 2010 року журнал Forbes визнав його наймолодшим мільярдером в своєму списку зі статком $ 4 млрд. А у вересні 2010 року в щорічному списку мільярдерів Америки журналу "Forbes" Марк Цукерберг зайняв 29-е місце зі статком у $ 6,9 млрд. І в цьому ж році журнал Time назвав Цукерберга людиною року.

Категории: Статьи

Секреты успеха от предпринимателя Олега Тинькова

Секреты успеха от предпринимателя Олега Тинькова
Среда, 02 Январь 2013 22:19

Олег Тиньков – это ярчайший пример человека, который умело совмещает бизнес и личную жизнь. Если провести аналогию с известной поговоркой, можно отметить, что и по сей день Тиньков придерживается принципа: «Работать, чтобы жить, а не жить, чтобы работать». Так или иначе, сегодня Олег Тиньков находит время для бизнеса, хобби, увлечений и семьи. Конечно, этому предшествовали долгие годы упорного труда, а сейчас основатель группы компаний «Тинькофф» пожинает плоды своей деятельности и охотно рассказывает о секретах своего успеха…

Категории: Статьи

Высказывания Евгения Чичваркина (основатель компании "Евросеть")

Высказывания Евгения Чичваркина (основатель компании
Воскресенье, 23 Декабрь 2012 12:09

Евгений Александрович Чичваркин — российский миллионер, предприниматель, создатель крупнейшего российского сотового ритейлера, компании «Евросеть».

В статье приведены цитаты, афоризмы, высказывания, крылатые фразы известного предпринимателя.

Категории: Статьи