Міністерство енергетики та вугільної промисловості планує завершити приватизацію підприємств теплової генерації і обленерго до 2014 року.

Суббота, 24 Ноябрь 2012 20:54
Міністерство енергетики та вугільної промисловості планує завершити приватизацію підприємств теплової генерації і обленерго до 2014 року.

Міністерство енергетики та вугільної промисловості планує завершити приватизацію підприємств теплової генерації і обленерго до 2014 року. "У електроенергетичному секторі ми плануємо до кінця наступного року завершити приватизацію компаній теплової генерації і обленерго", - заявив заступник міністра енергетики та вугільної промисловості Володимир Макуха.

Бойко вивчить скандал навколо LNG-терміналу

Як підкреслив Макуха, Україна планує перейти до нової моделі функціонування ринку електроенергії, який буде собою представляти ринок двосторонніх договорів, що дозволить впровадити механізми проектного фінансування для залучення інвестицій в цю галузь.Як повідомляли "Коментарі", раніше у Фонді держмайна заявили, що держава 5 років буде контролювати приватизаційні зобов'язання, взяті покупцями держпакетів акцій енергогенеруючих і енергопостачальних компаній.

Бойко погрожує Росії "газовим" судомю. Нагадаємо, з початку 2012 року відбулися конкурси з продажу 40,061% акцій ПАТ "Донецькобленерго" і 25% "Дніпроенерго" (купила компанія ДТЕК), "Закарпаттяобленерго", "Вінницяобленерго" і "Чернівціобленерго".Крім того "ДТЕК" в кінці 2011 року придбала 25% акцій "Київенерго", згенерував таким чином 71,82% акцій "Київенерго".

Зазначимо, що компанія ДТЕК є постійним замовником датчиків ДТКБ та пневморозподілювачів у нашої організації.

Hits 1321

Комментарии (0)

Оставить комментарий

Вы комментируете как Гость.